Teslimat & İade

Teslimat

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler ödeme onayı alındıktan sonra hafta içi 10.00 ile en geç 15:00 arası işleme alınarak kargoya verilir. Saat 15:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi iş günü işleme alınarak ertesi iş gününde kargoya verilir. Cuma saat 15:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi sabahı saat 10.00’da işleme alınarak aynı gün kargoya verilir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı paketin içinde size ulaştırılmaktadır.

İade ve İptal

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Genel iade koşulları şöyledir; İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edeceğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve iade sebebini belirten bir dilekçe veya bilgi@softmobil.net.tr adresine e-posta göndermeniz ya da 0850 441 53 63 no’lu telefondan merkezimizi arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden kesilmelidir.

İade işlemleri genel olarak 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ücret iadesi adınıza açılmış bir banka hesabına yatırılacaktır.

Alıcı, Şirketin çalışmakta olduğu kargo şirketinin kuryesinden ürünü imza ile teslim alır. Taşımada meydana gelebilecek olası sorunlar için Alıcı, kargo kuryesinin şahitliğinde ürünün sağlam olmadığını belgeleyen bir tutanak tutturmalıdır. Aksi halde Şirketin göndermiş olduğu ürünü sağlam bir şekilde teslim aldığını onaylar. Bu işlemlerden sonra Alıcı, ŞİRKET’i ve kargo şirketini, ürünün teslimatı ile ilgili sorumlu tutmamayı ve tazminat talep etmemeyi peşinen kabul ve taahhüt eder.